Projekt "Powiedz NIE Przemocy"

przemocy_nieKomisariat Policji VIII w Krakowie i Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Krakowie realizuje w roku szkolnym 2018/2019 projekt „Projekt „Powiedz NIE Przemocy”. Projekt ma na celu zwiększanie poziomu świadomości tak ważnego społecznie problemu, jakim jest przemoc szkolna oraz przygotowanie dzieci i młodzieży do aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym i obywatelskim, rozwijania ich zainteresowań, umiejętności społecznych, kształtowanie kreatywności, odpowiedzialności, wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka.

W tym roku szkolnym projekt skierowany jest do szkół znajdujących się na terenie podległym Komisariatowi Policji VIII w Krakowie. Do udziału zgłosiło się dziesięć szkół.

Projekt odbywa się pod Patronatem Rady Dzielnicy XIV Czyżyny i Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej pod adresem: http://zsp9.krakow.pl/szkola/index.php/nieprzemocy/

Pytania w sprawie projektu prosimy kierować do:

mgr Joanna Gondek
Pedagog w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

st. asp. Radosław Zębala
Kierownik Ogniwa ds. Prewencji Kryminalnej,
Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji
Komisariatu Policji VIII w Krakowie
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.